Skip to main content

KAS ES ESMU

Mani sauc Natālija Solovjova, Esmu Latvijas sporta suņkopības federācijas mācību un sporta suņu instruktors jau vairāk nekā 10 gadus.

Mans kā macību un sporta suņu instruktora galvenais uzdevums ir apmācīt suņus, lai tie izpildītu dažādus uzdevumus, kā arī piedalītos sacensībās vai sporta pasākumos. Es strādāju arī ar suņu īpašniekiem, kas vēlas, lai viņu suņi būtu labi paklausīgi un izturīgi.

Es veicu suņu izglītības un apmācības plānošanu, vadot kursos un individuālās nodarbības. Mācu pamata komandas, piemēram, “sēdēt”, “gulēt”, “palikt” utt., kā arī sarežģītākas komandas un trikus, piemēram, “pīpēt”, “izlaist roku” vai “atrast priekšmetus”. Es varu arī palīdzēt īpašniekiem risināt jebkādas uzvedības problēmas, piemēram, suņa nepaklausību vai agresiju.

Kā sporta suņu instruktors specializējos arī disciplīnās, kurās suņi sacenšas, piemēram, pakalpojuma suņu darbā, pārsvarā pārvietošanās veidos kā agility, pakalpojuma meklēšana, pakalpojuma aizsardzība utt. Es palīdzu suņa saimniekam apgūt pareizās tehnikas, veikt pareizos signālus un attīstīt komandas darbu, lai sasniegtu labākos rezultātus sacensībās vai citos sporta pasākumos ar suni.

Natālija ar Aru